Algemene kalender

DagDatumUurWedstrijdUitslag
Zat.19-09-202015:30Osta Berchem (Bc) - Jongens U17 (Bc)0 - 4
Zat.19-09-202015:30Osta Berchem (Bc) - Meisjes U172 - 3
Zat.19-09-202018:00Meisjes U15 - Vc Smash Lier B4 - 0
Zat.26-09-202018:00Meisjes U17 - Vc Tesla Lint B (Bc)3 - 1
Zon.27-09-202014:00Jongens U17 (Bc) - Oxaco Bvc Antwerpen B (Bc)0 - 4
Vrij02-10-202021:00Komart 3 - Heren 11 - 3
Vrij02-10-202021:30Woka 2 - Heren 23 - 1
Zat.03-10-202010:30Hellvoc Hemiksem-Schelle D (Bc) - Meisjes U133 - 2
Zat.03-10-202011:00Meisjes U17 - Kadee Bornem B3 - 1
Zat.03-10-202018:00Meisjes U15 - Vc Tesla Lint B (Bc)4 - 0
Zat.03-10-202018:30Mortsel Volley Antwerpen F - Dames 13 - 1
Zon.04-10-202014:00Jongens U17 (Bc) - Wavoc Waverse3 - 2
Vrij09-10-202021:30Dames 2 - Tesla Lint VC 33 - 2
Vrij09-10-202021:30Heren 1 - Antenna Ukraine3 - 0
Vrij09-10-202021:30Heren 2 - WEK Loenhout1 - 3
Zat.10-10-202011:00Meisjes U13 - M. Siks Blaasveld Vc B1 - 3
Zat.10-10-202017:00Volley Heist Dames B - Meisjes U173 - 1
Zat.10-10-202018:00Dames 1 - Woka Wommelgem C3 - 0
Zat.10-10-202018:00Meisjes U15 - Bravoc Ranst A3 - 1
Zon.11-10-202014:00Jongens U17 (Bc) - Mortsel Volley Antwerpen (Bc)3 - 1
Zat.17-10-202011:00Meisjes U17 - Vc Syneton Klein Brabant Puurs B (Bc)
Zat.17-10-202018:00Meisjes U15 - M. Siks Blaasveld Vc
Zat.18-10-202014:00Vc Tesla Lint D - Dames 1
Zon.18-10-202014:00Jongens U17 (Bc) - Osta Berchem (Bc)
Vrij23-10-202020:15Simikos - Dames 2
Vrij23-10-202021:00Bravoc Ranst 1 - Heren 1
Vrij23-10-202021:00Pannenhuiseke VK - Heren 2
Zat.24-10-202010:00Woka Wommelgem - Meisjes U15
Zat.24-10-202018:00Dames 1 - Vc Smash Lier F
Zon.25-10-202016:00Jongens U17 (Bc) - Dosko@Ristorno Essen (Bc)
Zat.31-10-202011:00Meisjes U17 - Volley Heist Dames B
Zat.31-10-202011:00Meisjes U13 - Osta Berchem (Bc)
Zat.31-10-202018:00Meisjes U15 - Mortsel Volley Antwerpen
Vrij06-11-202021:30Dames 2 - Komart 2
Vrij06-11-202021:30Heren 1 - Oxaco BVC Antw 3
Vrij06-11-202021:30Heren 2 - Volmar Ekeren 1
Zat.07-11-202011:00Meisjes U13 - Wavoc Waverse B
Zat.07-11-202018:30Fixit Volley Kalmthout E - Dames 1
Zon.08-11-202014:00Jongens U17 (Bc) - Geel Zwart Wijnegem (Bc)
Vrij13-11-202021:30Dames 2 - Kokaz 4
Vrij13-11-202021:30Heren 1 - Kokaz 2
Vrij13-11-202021:30Heren 2 - Sveka Schoten 2
Zon.15-11-202011:30M. Siks Blaasveld Vc A - Meisjes U13
Zon.15-11-202014:00Jongens U17 (Bc) - Vc Tesla Lint A (Bc)
Zon.15-11-202014:00Mortsel Volley Antwerpen - Meisjes U15
Vrij20-11-202019:30Kokaz 3 - Heren 2
Vrij20-11-202020:45Oxaco BVC Antw 2 - Dames 2
Vrij20-11-202020:45Dosko@Ristorno 1 - Heren 1
Zat.21-11-202011:00Meisjes U17 - Hellvoc Hemiksem-Schelle (Bc)
Zat.21-11-202011:00Meisjes U13 - Woka Wommelgem B
Zat.21-11-202013:00Fixit Volley Kalmthout B - Meisjes U15
Zat.21-11-202017:30Vc Smash Lier E - Dames 1
Zon.22-11-202014:00Oxaco Bvc Antwerpen B (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Vrij27-11-202021:30Dames 2 - Volmar Ekeren 2
Vrij27-11-202021:30Heren 1 - Hellvoc
Vrij27-11-202021:30Heren 2 - Oxaco BVC Antw 2
Zat.28-11-202013:00Voc Schriek - Meisjes U13
Zat.28-11-202016:00Wavoc Waverse - Jongens U17 (Bc)
Zat.28-11-202019:30Dames 1 - Hellvoc Hemiksem-Schelle H
Zon.29-11-202011:30M. Siks Blaasveld Vc (Bc) - Meisjes U17
Vrij04-12-202021:15Heren 1 - Mavoc Mechelen
Vrij04-12-202022:00Tesla Lint VC 5 - Heren 2
Zat.05-12-202012:00Bravoc Ranst B - Meisjes U13
Zat.05-12-202013:30Mavoc-Mechelen B (Bc) - Meisjes U17
Zat05-12-202015:30Mavoc Mechelen 2 - Dames 2
Zat.05-12-202016:00Wavoc Waverse A - Meisjes U15
Zat.05-12-202020:00Vos Schilde - Dames 1
Vrij11-12-202019:30Komart 2 - Dames 2
Vrij11-12-202020:30Volmar Ekeren 1 - Heren 2
Vrij11-12-202021:30Oxaco BVC Antw 3 - Heren 1
Zat.12-12-202018:00Dames 1 - Fixit Volley Kalmthout D
Zon.13-12-202014:00Oxaco Bvc Antwerpen B - Meisjes U15
Vrij18-12-202021:30Dames 2 - Mavoc Mechelen 2
Vrij18-12-202021:30Heren 1 - Joledi
Vrij18-12-202021:30Heren 2 - Mortsel Volley Antw
Zat.19-12-202016:00Geel Zwart Wijnegem D - Dames 1
Vrij08-01-202121:00Komart 2 - Heren 2
Zat.09-01-202114:30Mortsel Volley Antwerpen (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Zat.09-01-202115:30Osta Berchem (Bc) - Meisjes U13
Zat.09-01-202118:00Sveka Schoten D - Dames 1
Zat.09-01-202118:00Osta Berchem 1 - Dames 2
Zat09-01-202118:00Osta Berchem 2 - Heren 1
Zon.10-01-202109:30M. Siks Blaasveld Vc - Meisjes U15
Zon.10-01-202109:30M. Siks Blaasveld Vc B - Meisjes U13
Vrij15-01-202121:30Dames 2 - t Pleintje
Vrij15-01-202121:30Heren 1 - Komart 3
Vrij15-01-202121:30Heren 2 - Woka 2
Zat.16-01-202111:00Meisjes U17 - M. Siks Blaasveld Vc (Bc)
Zat.16-01-202114:00Vc Tesla Lint B (Bc) - Meisjes U15
Zat.16-01-202115:30Vc Global Wineries Kapellen B - Dames 1
Zat.16-01-202118:00Geel Zwart Wijnegem (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Vrij22-01-202120:00Antenna Ukraine - Heren 1
Vrij22-01-202121:00WEK Loenhout - Heren 2
Zat.23-01-202116:00Vc Tesla Lint B (Bc) - Meisjes U17
Zat.23-01-202117:00Vc Tesla Lint A (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Zat.23-01-202119:30Dames 1 - Mortsel Volley Antwerpen F
Vrij29-01-202120:00t Pleintje - Dames 2
Zat.30-01-202116:00Kadee Bornem B - Meisjes U17
Zat.30-01-202119:30Jongens U17 (Bc) - Oxaco Bvc Antwerpen B (Bc)
Zat.30-01-202120:00Woka Wommelgem C - Dames 1
Vrij05-02-202121:30Dames 2 - Simikos
Vrij05-02-202121:30Heren 1 - Bravoc Ranst 1
Vrij05-02-202121:30Heren 2 - Pannenhuiseke VK
Zat.06-02-202117:00Dosko@Ristorno Essen (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Zat.06-02-202118:00Dames 1 - Vc Tesla Lint D
Vrij12-02-202120:45Tesla Lint VC 3 - Dames 2
Zat.13-02-202118:00Meisjes U15 - Woka Wommelgem
Zat.13-02-202119:30Dames 1 - Vc Global Wineries Kapellen B
Vrij19-02-202121:30Joledi - Heren 1
Vrij19-02-202121:30Mortsel Volley Antw - Heren 2
Zat.20-02-202111:00Meisjes U13 - Volley Westerlo
Zat.20-02-202115:30Vc Smash Lier F - Dames 1
Zat.20-02-202116:00Volley Westerlo (Bc) - Meisjes U17
Vrij26-02-202119:30Kokaz 4 - Dames 2
Vrij26-02-202121:00Kokaz 2 - Heren 1
Vrij26-02-202121:45Sveka Schoten 2 - Heren 2
Zat.27-02-202116:00Wavoc Waverse B - Meisjes U13
Zat.27-02-202118:00Dames 1 - Fixit Volley Kalmthout E
Zon.28-02-202114:00Jongens U17 (Bc) - Mortsel Volley Antwerpen (Bc)
Vrij05-03-202121:30Dames 2 - Oxaco BVC Antw 2
Vrij05-03-202121:30Heren 1 - Dosko@Ristorno 1
Vrij05-03-202121:30Heren 2 - Kokaz 3
Zat.06-03-202111:00Meisjes U13 - Hellvoc Hemiksem-Schelle D (Bc)
Zat.06-03-202118:00Meisjes U17 - Osta Berchem (Bc)
Vrij12-03-202119:30Hellvoc - Heren 1
Vrij12-03-202120:30Volmar Ekeren 2 - Dames 2
Vrij12-03-202121:30Oxaco BVC Antw 2 - Heren 2
Zat.13-03-202111:00Meisjes U17 - Volley Westerlo (Bc)
Zat.13-03-202111:00Meisjes U13 - Bravoc Ranst B
Zat.13-03-202112:00Bravoc Ranst A - Meisjes U15
Zat.13-03-202117:00Dosko@Ristorno Essen (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Zat.13-03-202118:00Dames 1 - Vc Smash Lier E
Vrij19-03-202120:30Mavoc Mechelen - Heren 1
Vrij19-03-202121:30Heren 2 - Tesla Lint VC 5
Zat.20-03-202115:30Osta Berchem (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Zat.20-03-202118:00Meisjes U15 - Wavoc Waverse A
Zat.20-03-202118:30Fixit Volley Kalmthout D - Dames 1
Zat.27-03-202113:30Hellvoc Hemiksem-Schelle (Bc) - Meisjes U17
Zat.27-03-202116:00Geel Zwart Wijnegem (Bc) - Jongens U17 (Bc)
Zat.27-03-202116:00Woka Wommelgem B - Meisjes U13
Zat.27-03-202118:00Dames 1 - Geel Zwart Wijnegem D
Zat.27-03-202118:00Meisjes U15 - Fixit Volley Kalmthout B
Vrij02-04-202121:30Dames 2 - Osta Berchem 1
Vrij02-04-202121:30Heren 1 - Osta Berchem 2
Vrij02-04-202121:30Heren 2 - Komart 2
Zat.10-04-202111:00Meisjes U13 - Voc Schriek
Zat.10-04-202113:30Vc Smash Lier B - Meisjes U15
Zat.10-04-202115:30Hellvoc Hemiksem-Schelle H - Dames 1
Zat.10-04-202116:30Vc Syneton Klein Brabant Puurs B (Bc) - Meisjes U17
Zon.11-04-202114:00Jongens U17 (Bc) - Wavoc Waverse
Zat.17-04-202111:00Meisjes U17 - Mavoc-Mechelen B (Bc)
Zat.17-04-202111:00Meisjes U13 - M. Siks Blaasveld Vc A
Zat.17-04-202118:00Dames 1 - Vos Schilde
Zon.18-04-202114:00Jongens U17 (Bc) - Vc Tesla Lint A (Bc)
Zat.24-04-202112:00Volley Westerlo - Meisjes U13
Zat.24-04-202118:00Dames 1 - Sveka Schoten D
Zat.24-04-202118:00Meisjes U15 - Oxaco Bvc Antwerpen B